Gloria vlogt voor Bednet

VLOG #1
In deze vlog ontdek je waarom Wout (11 jaar) zo blij is met Bednet en waarom jij met je klas een pyjamafeestje zou moeten houden op #pyjamadag!
Wil jouw klas ook graag deelnemen?
VLOG #2
Zonder vrienden geen feestje! In deze vlog gaat Gloria campagne voeren op de school van Wout. Iedereen is welkom op zijn spetterend feestje. Houden jullie ook een pyjamaparty op school?
VLOG #3
In deze vlog gaat Gloria terug langs bij Bednetter Wout. Hoe ziet zijn schooldag eruit achter de laptop? Gloria gluurt mee. Zeker kijken, want Wout gaat je verbazen, net zoals ons.
VLOG #4
Pyjamadag zit er alweer bijna op, maar het was echt een fantastische dag. Wout en Gloria hebben net het “beste pyjamafeestje ooit” achter de rug. Ze hopen dat jullie feestje ook zo'n groot succes was.